Küresel oftalmik hastalık terapötikleri pazarının 2026 yılına kadar 47.831.3 Milyon ABD Dolarına ulaşacağı tahmin edilmektedir. Bu büyüme, oküler bozukluklar üzerinde araştırma ve geliştirme (Ar-Ge) yürütmek için özel ve kamu kuruluşları tarafından artan finansmana bağlanabilir. Bu bilgi, pazarın büyümesini etkileyen faktörler hakkında değerli bilgiler sunan Ophthalmic Disease Therapeutics Market: Global Market Analysis, Insights and Forecast, 2018-2026″ başlıklı bir raporda yayınlandı . Rapora göre, küresel pazarın tahmin döneminde% 6,1’lik bir CAGR bildirmesi bekleniyor. Ayrıca rapor, pazarın 2018 yılında 29.504,8 milyon ABD Doları değerinde olduğunu tespit etti.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/ophthalmic-disease-terapötiks-market-100441

Oftalmik Hastalık Terapötik Pazarında faaliyet gösteren Lider Oyuncular şunlardır:

Kilit oyuncular, pazar konumlarını güçlendirmek için birleşme ve satın alma süreçlerinde yer alır. Artan rekabet nedeniyle pazarda sık sık yenilikler yer almaktadır. Sektörde faaliyet gösteren firmalardan bazıları şunlardır:

 • Merck & Co., Inc.
 • Pfizer, Inc.
 • Novartis AG
 • alerjen plc
 • Hoffmann-La Roche AG
 • Regeneron İlaç A.Ş.
 • Santen İlaç Ltd.
 • Bayer AG
 • Bausch & Lomb, Inc.
 • Diğerleri

Raporun Önemli Noktaları:

 1. Pazara Giriş: Tedarik Zinciri Analitiği pazarındaki en iyi oyuncuların ürün portföyleri hakkında kapsamlı bilgiler.
 2. Ürün Geliştirme/İnovasyon: Yaklaşan teknolojiler, Ar-Ge faaliyetleri ve pazardaki ürün lansmanları hakkında ayrıntılı bilgiler
 3. Rekabet Değerlendirmesi: Pazardaki lider oyuncuların pazar stratejilerinin, coğrafi ve iş segmentlerinin derinlemesine değerlendirilmesi
 4. Pazar Geliştirme: Gelişmekte olan pazarlar hakkında kapsamlı bilgiler. Bu rapor, coğrafyalardaki çeşitli segmentler için pazarı analiz eder
 5. Pazar Çeşitlendirmesi: Yeni ürünler, kullanılmayan coğrafyalar, son gelişmeler ve Tedarik Zinciri Analitiği pazarındaki yatırımlar hakkında kapsamlı bilgiler.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunu Alın @ www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/ophthalmic-disease-terapötiks-market-100441

BÜYÜME SÜRÜCÜLERİ:

Şirketlerin Gelirlerini Artıracak Yeni Terapilere Ar-Ge Yatırımları

Oftalmik hastalık terapötikleri pazarının rekabetçi ortamı, birkaç orta ve küçük ölçekli bölgesel oyuncunun varlığı nedeniyle parçalanmıştır. Regeneron Pharmaceuticals, Inc. ve F. Hoffmann-La Roche AG gibi şirketler sırasıyla Eylea ve Lucentic tedavilerini geliştirdi. Bu tedaviler retinal toplardamar tıkanıklığı, makula dejenerasyonu ve makula ödemi gibi bazı oftalmik hastalıkların tedavisinde yardımcı olur. Dompé farmaceutici SpA adlı başka bir şirket, nörotrofik keratit tedavisi için bir oftalmik ilaç geliştirdi. 2018 yılında FDA, kornea hissini tedavi etmek için Oxervate (cenegermin) adlı bu ilacı onayladı. Düzenleyici makamlardan alınan bu tür onaylar, pazarın genişlemesine yardımcı olur. Şirketlerin bu tür araştırma ve geliştirme (Ar-Ge) yatırımları, pazarın küresel olarak payını artırmasına yardımcı olacaktır.

Önde gelen üretim şirketlerinden bazıları, retina bozukluklarını tedavi etmek için sürekli olarak Ar-Ge yatırımlarına odaklanmaktadır. Bu yatırımlar, şirketlerin yeni tedavileri tanıtmalarına yardımcı olacak ve bu da muhtemelen küresel pazarı artıracaktır. Küresel pazarda faaliyet gösteren diğer lider şirketler ise Pfizer, Inc., Bausch & Lomb, Inc., Santen Pharmaceutical Co., Ltd., Allergan plc, Merck & Co., Inc., Novartis AG, Bayer AG ve Regeneron Pharmaceuticals, Inc.

Göz Bakımında Daha İyi Geri Ödeme Politikaları Tarafından Desteklenen Önde Gelen Payı Kapsayan Anti-inflamatuar İlaçlar 

Piyasadaki farklı ilaç sınıfları arasında anti-enfektifler, anti-inflamatuar, anti-glokom ve anti-VEGF bulunur. Kortikosteroidler, oküler dokuları herhangi bir iltihaplanma veya tahrişten korumaya yardımcı olur. Oftalmik hastalıklar için artan kortikosteroid alımı, anti-inflamatuar ilaçlar segmentini yönlendirir. Ayrıca, göz bakımı geri ödeme politikalarındaki hızlı gelişmelerle birlikte, anti-inflamatuar ilaçların pazarda baskın hale gelmesi muhtemeldir. Bu ilaçlar 2018’de pazarda %25,5’lik bir paya sahipti ve 2026’ya kadar lider olması bekleniyor. Bununla birlikte, anti-VEGF adı verilen başka bir segmentin 2019 ve 2026 arasında daha yüksek CAGR’ye tanık olması bekleniyor. Yeni ilaçlar üzerinde artan sayıda klinik çalışma yürütülüyor. Anti-VEGF aktivitelerini geliştirmek için moleküller. Bunun da yakın gelecekte segmenti genişletmesi bekleniyor.

Asya Pasifik’teki En Yüksek CAGR Sergisini Etkinleştirmek için Daha İyi Dağıtım Ağı

ABD yakın zamanda oftalmoloji sonuçlarını iyileştirmek için güçlü oftalmik terapötikler başlattı. Bu, retina hastalıklarının artan prevalansı ile birleştiğinde, Kuzey Amerika’daki pazarı yönlendiriyor. Kuzey Amerika, 2018 yılında 12.037,9 Milyon ABD Doları değerinde bir değeri kapsadı ve küresel oftalmik hastalık terapötikleri pazarına liderlik ediyordu. Kuzey Amerika’yı takip eden Avrupa’nın, gelir bazında pazarda ikinci en önde gelen bölge olarak ortaya çıkması bekleniyor. Asya Pasifik’teki şirketlerin dağıtım ağı gelişiyor, bu nedenle Asya Pasifik’teki pazarın büyümesine arka rüzgarlar veriyor. Ayrıca, körlüğün önlenmesine odaklanan artan hükümet desteği, 2026 yılına kadar pazarın büyümesini önemli bir CAGR’de artıracaktır. Bu, küresel oftalmik hastalık terapötikleri pazarına daha fazla ivme kazandıracaktır.

Küresel Oftalmik Hastalık Terapötik Pazarının Segmentasyonu

Hastalık Göstergesine Göre

 • glokom

o Açık Açılı Glokom

o Açı Kapanması Glokom

o Diğerleri

 • Retina Hastalıkları

o Diyabetik Makula Ödem

o Makula dejenerasyonu

o Diyabetik Retinopati

o Retina Ven Tıkanıklığı

o Diğerleri

 • Kuru Göz Hastalığı
 • Alerji ve Enfeksiyonlar
 • Diğerleri

İlaç Sınıfına Göre

 • Antienflamatuvar
 • anti-enfektifler
 • VEGF karşıtı
 • anti-glokom

o Beta Engelleyiciler

o Prostaglandinler

o Alfa Adrenerjik Agonistler

o Karbonik Anhidraz İnhibitörleri

o Kombine İlaçlar

o Diğerleri

Dozaj Formu ile

 • Sağlam
 • Sıvı
 • yarı katı

Dağıtım Kanalına Göre

 • Hastane eczacılığı
 • Perakende Eczane
 • Çevrimiçi Eczane

Coğrafyaya Göre

 • Kuzey Amerika (ABD ve Kanada)
 • Avrupa (İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, İskandinavya ve Avrupa’nın Geri Kalanı)
 • Asya Pasifik (Japonya, Çin, Hindistan, Avustralya, Güneydoğu Asya ve Asya Pasifik’in Geri Kalanı)
 • Latin Amerika (Brezilya, Meksika, Latin Amerika’nın Geri Kalanı)
 • Orta Doğu ve Afrika (GCC, Güney Afrika, Orta Doğu ve Afrika’nın Geri Kalanı)

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/ophthalmic-disease-terapötiks-market-100441

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.