Küresel kişisel acil müdahale sistemleri pazar büyüklüğünün, dünyadaki geriatrik popülasyonlardaki istikrarlı büyüme nedeniyle önümüzdeki yıllarda üretken bir oranda genişlemesi bekleniyor. Bu bilgiler Fortune Business Insights™ tarafından hazırlanan “ Kişisel Acil Müdahale Sistemleri Pazar Büyüklüğü ” başlıklı bir raporda yer almaktadır., Paylaşım ve Sektör Analizi, Ürün Türüne Göre (Sabit Hat Tabanlı PERS, Mobil Tabanlı PERS, Bağımsız PERS, Diğerleri), Bağlantıya Göre (Kablosuz, Kablolu), Bileşene Göre (Donanım, Yazılım ve Hizmetler), Son Kullanıcıya Göre (Evde Sağlık Hizmeti , Destekli Yaşam Tesisleri, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026”. BM Nüfus Bölümü’ne göre, küresel olarak 60 yaş ve üstü insan sayısı 2050 yılına kadar 2,1 milyara ulaşacak; şu anda 962 milyonda. Ayrıca, 2030 yılına kadar yaşlı bireyler 10 yaşın altındaki çocukların sayısını geçecek. Bu, yaşlıların tipik olarak çeşitli hastalıklardan muzdarip olması nedeniyle, dünya genelinde kişisel acil müdahale sistemlerine (PERS) olan talebi artıracak gibi görünüyor. olumsuz bir olay durumunda hastanelere veya kliniklere gitme kapasiteleri. Dahası,

Araştırma Raporunun PDF Örneği İsteyin :

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/personal-emergency-response-systems-market-102819

COVID-19 salgını, küresel ekonomiye diz çöktürerek işletmeler arasında yaygın bir belirsizlik, endişe ve endişe yarattı. Hükümetler ülkelerini bu krizden çıkarmaya çalışırken, özel sektör kuruluşları da bu zorlu zamanlardan kurtulmak için alternatifler arıyor. Fortune Business Insights™’ta, size kapsamlı pazar istihbaratı sağlamak ve işletmenizin bu krizden başarıyla çıkmasına yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Pazar araştırması alanındaki uzmanlığımıza ve deneyimimize dayalı olarak kesin pazar raporları sunuyoruz.

Rapor aşağıdaki bilgileri içerir:

 • Pazarın büyüme yörüngesini şekillendiren itici güçlerin ve eğilimlerin derinlemesine incelenmesi;
 • Pazarın karşı karşıya olduğu zorlukların dikkatli bir şekilde incelenmesi;
 • Piyasayı etkileyen bölgesel ve rekabetçi dinamiklerin detaylı değerlendirmesi; ve
 • Pazarın farklı segmentlerinin mikroskobik değerlendirmesi.

 

Pazar Sürücüsü

Büyümeyi Teşvik Eden Kronik Koşulların Artan Yaygınlığı

Kişisel acil müdahale sistemleri pazarının büyümesini sağlayan ana faktörlerden biri, dünya çapında kardiyovasküler durumlar ve diyabet gibi kronik hastalıkların artan prevalansıdır. Dünya Sağlık Örgütü (WHO), 2018 yılında kanserin dünya genelinde yaklaşık 9,6 milyon insanı öldürdüğünü belirtti. DSÖ’ye göre kardiyovasküler hastalıklar, 2016 yılında yaklaşık 18 milyon insanı öldürerek, dünya genelinde bir numaralı ölüm nedenidir. kalp krizi ve felçten. Ayrıca, Dünya Ekonomik Forumu (WEF), dünya nüfusunun kabaca %33’ünün birden fazla kronik hastalıkla yaşadığını tahmin ediyor. Bu durumların insan vücudu üzerinde zararlı etkileri vardır ve hastalarda ani ağrı, felç, nöbet ve ataklara neden olduğu bilinmektedir. Böyle bir durumda hasta acizdir ve acil tıbbi yardıma ihtiyacı vardır.

Bölgesel Görüşler

Kuzey Amerika’da Pazar Büyümesini Desteklemek için Gelişmiş Tıbbi Sistemlerin Hızlı Kabulü

Coğrafya açısından, sağlık profesyonelleri ve hastaların modern tıbbi sistemleri hızla benimsediği bilindiğinden, Kuzey Amerika’nın kişisel acil müdahale sistemleri pazar payına önümüzdeki yıllarda hakim olması bekleniyor. Buna ek olarak, bölgede obezite ve hipertansiyon gibi kronik hastalıkların görülme sıklığı giderek artıyor ve bu da pazarın ilerlemesini daha da destekleyecek.

Avrupa’da, sağlam ve uyarlanabilir sağlık altyapısı, pazar için merkezi büyüme itici gücü olacaktır. Kuzey Amerika’ya benzer şekilde, bölgenin geriatrik nüfusu hızla artıyor ve bu da muhtemelen PERS’in benimsenmesini hızlandıracak. Asya Pasifik’teki pazarın evde sağlık hizmeti ortamları, yüksek diyabetik popülasyonlar ve gelişen sağlık sistemleri için artan tercih nedeniyle dinamik bir büyüme yaşaması bekleniyor.

Rekabetçi Peyzaj

Yenilikçi PER Çözümleri Geliştirmeye Odaklanacak Kilit Oyuncular

Acil müdahale sistemleri, kronik hastalıklı ve yaşlı hastalarda sağlık koşullarının yönetilmesinde etkilidir. Bu nedenle, bu pazardaki şirketler, aktif işbirlikleri, artan Ar-Ge harcamaları ve operasyonel genişleme yoluyla bu tür hastalar için sürekli olarak yenilikçi çözümler tasarlamakta, geliştirmekte ve sunmaktadır.

Sektörel Gelişmeler:

 • Temmuz 2020: ABD merkezli sağlık teknolojisi uzmanı MobileHelp, ünlü duvara monte mobil kişisel acil müdahale sisteminin değiştirilmiş bir versiyonunu piyasaya sürdü. Yeni model su geçirmez olacak ve düşmelerin çoğu banyolarda, özellikle yaşlı insanlarla ilgili olanlarda meydana geldiğinden, düz yüzeylere monte edilebilir.
 • Nisan 2019: Kaliforniya merkezli bağlantılı sağlık uzmanı GreatCall, Nevada ve California’daki merkez ağına ekleyerek San Antonio, Teksas’ta yeni bir bakım tesisi açma planını duyurdu. Yeni tesis, acil müdahale, ticari bakım ve genel müşteri hizmetleri gibi yaşlı bireylere bir dizi hizmet sunacak.

Kişisel Acil Müdahale Sistemleri Piyasa Raporunda Kapsanan Önemli Oyuncuların Listesi:

 • Tıbbi Koruyucu, LLP
 • Honeywell Uluslararası A.Ş.
 • MedicAlert Vakfı
 • Cape Cod Sağlık A.Ş.
 • AlertONE Servis A.Ş.
 • Bay Alarm Medikal
 • Royal Philips NV

Kişisel Acil Müdahale Sistemleri Raporun Öne Çıkanları:

 1. Pazara Giriş: Tedarik Zinciri Analitiği pazarındaki en iyi oyuncuların ürün portföyleri hakkında kapsamlı bilgiler.
 2. Ürün Geliştirme/İnovasyon: Yaklaşan teknolojiler, RandD faaliyetleri ve pazardaki ürün lansmanları hakkında ayrıntılı bilgiler
 3. Rekabet Değerlendirmesi: Pazardaki lider oyuncuların pazar stratejilerinin, coğrafi ve iş segmentlerinin derinlemesine değerlendirilmesi
 4. Pazar Geliştirme: Gelişmekte olan pazarlar hakkında kapsamlı bilgiler. Bu rapor, coğrafyalardaki çeşitli segmentler için pazarı analiz eder
 5. Pazar Çeşitlendirmesi: Yeni ürünler, kullanılmayan coğrafyalar, son gelişmeler ve Tedarik Zinciri Analitiği pazarındaki yatırımlar hakkında kapsamlı bilgiler

Raporda yanıtlanan önemli sorular:

 1. 2026’da Kişisel Acil Müdahale Sistemleri Pazarının pazar büyüme oranı ne olacak?
 2. Küresel Kişisel Acil Müdahale Sistemleri Pazarını yönlendiren temel faktörler nelerdir?
 3. Kişisel Acil Müdahale Sistemleri Pazar alanındaki kilit üreticiler kimlerdir?
 4. Kişisel Acil Müdahale Sistemleri Global pazarının pazar fırsatları, pazar riski ve pazara genel bakışı nelerdir?
 5. Kişisel Acil Müdahale Sistemleri Global pazarının en iyi üreticilerinin satışları, gelirleri ve fiyat analizleri nelerdir?
 6. Kişisel Acil Müdahale Sistemleri Pazarı türlerine ve uygulamalarına göre satış, gelir ve fiyat analizleri nelerdir?
 7. Kişisel Acil Müdahale Sistemleri Pazarı’nın bölgelerine göre sat??, gelir ve fiyat analizi nedir?

Özelleştirme isteyin.

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler üreterek, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.