Angina Pektoris Tedavi Pazarı: Covid19 Salgını Tarafından Yaratılan Büyüme Fırsatları

Küresel “anjina pektoris tedavisi pazar büyüklüğünün”, çeşitli tedavi seçeneklerinin mevcudiyetine ilişkin artan farkındalık programlarından ivme kazanması beklenmektedir. Fortune Business Insights, “Anjina Pektoris Tedavisi Pazar Büyüklüğü, İlaç Sınıfına Göre Pay ve Küresel Eğilim (Beta Blokerler, Kalsiyum Antagonistleri, Antikoagülanlar, Anti-Pıhtılaşmalar), Hastalık Türü (Stabil veya kronik angina, Stabil Olmayan) başlıklı yeni bir raporda anjina, Varyant ve mikrovasküler anjina), Dağıtım Kanalı (Çevrimiçi eczaneler, Hastane eczaneleri, Perakende eczaneler) ve 2026’ya kadar Coğrafya Tahmini”, kişi başına düşen sağlık harcamalarının artması, kişiselleştirilmiş ilaçların bulunabilirliği ve ekonomilerdeki artışın küresel anjinayı artırması bekleniyor. Önümüzdeki yıllarda pektoris tedavisi pazarının büyümesi. Dahası,

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/angina-pectoris-treatment-market-100377

Angina Pektoris Tedavi Pazarında Faaliyet Gösteren Önemli Oyuncular:

Kilit oyuncular, pazar konumlarını güçlendirmek için birleşme ve satın alma süreçlerinde yer alır. Artan rekabet nedeniyle pazarda sık sık yenilikler yer almaktadır. Sektörde faaliyet gösteren firmalardan bazıları şunlardır:

 • Abbott
 • AstraZeneca
 • Bayer AG
 • Bristol-Myers Squibb Şirketi
 • Hoffmann-La Roche Ltd.
 • ALERGAN
 • Gilead Sciences, Inc.
 • GlaxoSmithKline plc.
 • Novartis AG
 • Pfizer Inc.
 • Sanofi

Covid-19 Pandemi Etkisi:

Bu rapora göre Küresel Kan Şekeri İzleme Sistemleri Sektörü, 2021-2025 yılları arasında Covid-19 pandemisinin etkisinden ılımlı bir büyüme hızıyla yükselecek. COVID-19 pandemisi iş dünyasında benzeri görülmemiş bir ekonomik belirsizliği tetikledi. Bazı işletmeler düşük maruziyet nedeniyle nispeten yalıtılmış durumdayken, birçoğu pandeminin etkilerinden kaçamadı ve finansal olarak mücadele ediyor. İşletmelere, iyi bilgilendirilmiş pazar stratejileri oluşturabilmeleri için bu krizle ilgili kapsamlı bir şekilde araştırılmış pazar istihbarat raporları sunmayı amaçlıyoruz.

NOT: Ekibimiz Covid19 ve bunun Kan Şekeri İzleme Sistemleri sektör dikeyleri üzerindeki etkisini inceliyor ve gerektiğinde daha iyi pazar ve sektör analizi için covid19 ayak izlerini dikkate alacağız. Daha fazla ayrıntı için içtenlikle iletişime geçin. Deneyimlerimize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için sektörler arasında koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız.

Araştırma Metodolojisi:

Fortune Business Insights, yukarıdan aşağıya, aşağıdan yukarıya yaklaşımlara dayalı veri üçgenlemeyi ve birincil araştırma yoluyla tahmini pazar rakamlarının doğrulanmasını içeren sağlam bir araştırma metodolojisini takip eder. Küresel, bölgesel ve ülke düzeyinde çeşitli segmentler için pazar büyüklüğünü ve tahminini tahmin etmek için kullanılan bilgiler, en güvenilir yayınlanmış kaynaklardan ve doğru paydaşlarla yapılan görüşmelerden elde edilir.

Bir piyasanın belirli bir tahmin dönemi için sergilediği büyüme oranı veya CAGR, çeşitli faktörler ve bunların piyasa üzerindeki etki düzeyleri temelinde hesaplanır. Bu faktörler arasında pazar sürücüleri, kısıtlamalar, sektördeki zorluklar, pazar ve teknolojik gelişmeler, pazar eğilimleri vb. bulunur.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunu Alın @ www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/angina-pectoris-treatment-market-100377

Kuzey Amerika’da Büyümeyi Destekleyen Yeni Yenilikçi Ürün Piyasaya Sürülüyor

Küresel anjina pektoris tedavisi pazarı coğrafi olarak Latin Amerika, Asya Pasifik, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ve Kuzey Amerika’ya bölünmüştür. Bunların dışında, Kuzey Amerika’nın tahmin döneminde küresel pazara liderlik etmesi bekleniyor. Stabil iskemik kalp hastalığından mustarip hastaları yönetme ve teşhis etme ile ilgili birkaç kılavuzun tanıtılması nedeniyle ortaya çıkacaktır. Yeni ürün lansmanları da bu bölgedeki büyümeye katkı sağlıyor. Asya Pasifik ise sağlık sektöründeki yükselen ekonomiler nedeniyle en hızlı büyüyen ikinci pazarda kalmaya devam ediyor.

AstraZeneca, Seloken’i Avrupa’ya Teslim Etmek İçin Recordati ile Stratejik İşbirliğine Giriyor

Merkezi İngiltere’de bulunan çok uluslu bir ilaç ve biyofarmasötik şirketi olan AstraZeneca, Mayıs 2017’de İtalya merkezli bir ilaç şirketi olan Recordati ile ortaklık kurduğunu duyurdu. İşbirliğinin ana amacı Seloken ZOK’un (metoprolol süksinat) ticari haklarını elde etmektir. ve Avrupa’daki ilgili Logimax sabit doz kombinasyon tedavileri. Metoprolol süksinat, kalp yetmezliği, anjina ve hipertansiyonun kontrolünde yardımcı olur. AstraZeneca, bu ortaklığın tamamlanmasının ardından Recordati’den 300 ABD Doları tutarında bir ödeme aldı. AstraZeneca, ilaçları başka bir tedarik anlaşması kapsamında geliştirecek ve onlara tedarik edecek. 2016 yılında Avrupa’da Logimax ve Seloken markalarının ürün satışları 100 milyon ABD doları olarak gerçekleşti. AstraZeneca, bu ilaçları hak sahibi olduğu tüm pazarlarda ticarileştirecek.

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/angina-pectoris-treatment-market-100377

Çalışmaların Amacı:

 • Pazardaki kilit oyuncuların stratejik profilini çıkarmak, temel yetkinliklerini kapsamlı bir şekilde analiz etmek ve pazar için rekabetçi bir manzara çizmek.
 • Pazar büyümesini etkileyen faktörler hakkında bilgi sağlamak. Angina Pektoris Tedavi Pazarını çeşitli faktörlere dayalı olarak analiz etmek – fiyat analizi, tedarik zinciri analizi, kapıcı beş kuvvet analizi vb.
 • Küresel Angina Pektoris Tedavi Pazarının çeşitli segmentleri ve alt segmentlerinin tahmini ile birlikte piyasa yapısının ayrıntılı analizini sağlamak
 • Mevcut Angina Pektoris Tedavisi Pazar büyüklüğüne ve gelecekteki olasılığa göre pazarın ülke düzeyinde analizini sağlamak.
 • Uygulamaya, ürün tipine ve alt segmentlere göre pazarın ülke düzeyinde analizini sağlamak.
 • Dört ana coğrafya ve ülkeleri – Kuzey Amerika, Avrupa, Asya ve Dünyanın Geri Kalanı ile ilgili olarak pazar bölümlerinin ve alt bölümlerinin tarihsel ve tahmini gelirini sağlamak.
 • Küresel Angina Pektoris Tedavi Pazarında ortak girişimler, stratejik ittifaklar, yeni ürün geliştirmeleri ve araştırma ve geliştirmeler gibi rekabetçi gelişmeleri izlemek ve analiz etmek

Tam Raporu Sipariş Edin: www.fortunebusinessinsights.com/checkout-page/100377

Raporda yanıtlanan önemli sorular:

 • 2025 yılında Angina Pektoris Tedavi Pazarı pazarının pazar büyüme hızı ne olacak?
 • Küresel Angina Pektoris Tedavi Pazarını yönlendiren temel faktörler nelerdir?
 • Angina Pektoris Tedavi Pazarı pazar alanındaki kilit üreticiler kimlerdir?
 • Angina Pektoris Tedavi Pazarı pazarının pazar fırsatları, pazar riski ve pazara genel bakışı nelerdir?
 • Angina Pektoris Tedavi Pazarı pazarının önde gelen üreticilerinin satışları, gelirleri ve fiyat analizleri nelerdir?
 • Angina Pektoris Tedavi Marketi marketinin distribütörleri, tüccarları ve bayileri kimlerdir?
 • Küresel Angina Pektoris Tedavi Pazarı endüstrisindeki satıcıların karşılaştığı Angina Pektoris Tedavi Pazarı pazar fırsatları ve tehditler nelerdir?
 • Angina Pektoris Tedavi Pazarı pazarının türlerine ve uygulamalarına göre sat, gelir ve fiyat analizi nedir?
 • Angina Pektoris Tedavi Pazarı endüstrisinin bölgelerine göre sat??, gelir ve fiyat analizi nedir?

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.